Nasz zespół

Poznajmy się bliżej!

Sandra Błaszczyk

DIETETYK

Nazywam się Sandra Błaszczyk, z wykształcenia jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, aktualnie w trakcie studiów magisterskich na specjalizacji psychodietetyka. Dietetyka jest bardzo rozwojową dziedziną, w związku z czym staram się poszerzać swoją wiedzę na licznych konferencjach i szkoleniach, najbliższe z nich pozwoli mi podnieść kwalifikację na Specjalistę Przyjaznego Insulinoopornym.

Osobiście uważam, iż pierwsze tysiąc dni w naszym życiu ma znaczenie, ponieważ to właśnie w tym czasie kształtują się w nas nawyki żywieniowe, które rzutują na resztę naszego życia. Należy jednak pamiętać, iż nigdy nie jest za późno na ich zmianę i właśnie na to stawiam w pracy z pacjentem. Dieta ma być stałym efektem, a nie krótką zmianą, dlatego podczas jej trwania nie tylko odmierzamy porcje, ale i uczymy się jak o siebie zadbać.

Wiem, jak dużo zaufania potrzeba, aby powierzyć komuś w ręce swoje ciało i zdrowie, dlatego podczas wizyt dokładam wszelkich starań, aby upłynęła ona bez stresu i dodała skrzydeł w dalszych działaniach, a dieta nie była drogą przez mękę. Sukces jest wynikiem kompromisu między dietetykiem i osobistymi preferencjami pacjenta, co oznacza, że razem sobie z tym poradzimy 😉

Zapraszam na dietę!

Aleksandra Binda

KOSMETOLOG

Nazywam się Ola i jestem kosmetologiem z wykształcenia oraz zainteresowania. Ukończyłam studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W OLIMPUSIE zajmuję się przede wszystkim zabiegami z zakresu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Cały czas staram się rozwijać zawodowo i pogłębiać wiedzę z kosmetologii i medycyny estetycznej. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie – myślę, że prawidłowo wykonane zabiegi gabinetowe dopiero w połączeniu z odpowiednio dobraną pielęgnacją domową przełożą się na satysfakcjonujący efekt końcowy. Postaram się także zachęcić Ciebie do wprowadzenia na stałe zdrowych nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej.

Z przyjemnością zadbam również o skórę Twojej twarzy, szyi i dekoltu. Moim celem jest, aby każdy klient opuszczający gabinet czuł się zadbany i atrakcyjny 🙂

Zapraszam na zabiegi kosmetologiczne!

Kacper Popko

TRENER PERSONALNY/FIZJOTERAPEUTA

Nazywam się Kacper. Jestem trenerem personalnym i fizjoterapeutą. Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat, od pływania przez sporty walki, sporty drużynowe, aż po siłownię, na której już zostałem do dnia dzisiejszego! To właśnie tu łącze swoją wiedzę z fizjoterapii z wiedzą trenera personalnego.

W moich grupowych treningach personalnych skupiam się przede wszystkim nad mocą i wytrzymałością, pracując w ramach FBW (Full Body Workout) – podczas jednej sesji treningowej ćwiczone jest całe ciało, gdzie łączę ćwiczenia siłowe z interwałowymi lub skupiam się tylko na samym interwale.

Na moich zajęciach grupowych używam kettleballs, TRX, gum i taśm, a także pracujemy ciężarem własnego ciała. Nie zapominam również o sztangach i dużych ciężarach, których używam mniej, jednak też są potrzebne, by pracować nad mocą i siłą.

Zapraszam na grupowe treningi personalne!

MASZ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ
Adres:
ul. Marcina Kasprzaka 44A
41-300 Dąbrowa Górnicza
Telefon: +48 793-136-600
Polityka prywatności
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.