Poznajmy się!

Jesteśmy tutaj, by pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń!

Kompleksowe podejście do

Twojej sylwetki!

Jesteśmy pierwszym i jedynym takim miejscem na mapie Śląska, w którym będziesz w stanie zadbać kompleksowo o swoje ciało. Bogata oferta i specjaliści z różnych dziedzin pomogą Ci wypracować sylwetkę, o jakiej zawsze marzyłeś. Koniec z kompleksami oraz przeglądaniem Instagrama z zazdrością! 😉 Treningi personalne, profesjonalne zabiegi modelujące na ciało oraz doradztwo eksperta w dziedzinie dietetyki, z dużą dawką determinacji i systematyczności z Twojej strony złożą się na rewelacyjny efekt końcowy.

W dalszym ciągu nie jesteś przekonany? Przyjdź na ćwiczenia, odczuj rodzinną atmosferę i poznaj grupę wyjątkowych osób, które będą Cię motywować w tej długiej, ale wartej wysiłku drodze 🙂 Wyróżnia nas również indywidualne podejście do Ciebie – każdy z Was jest dla nas wyjątkowy i staramy się dopasować ofertę specjalnie do Twoich potrzeb.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Jedyne takie miejsce na Śląsku, gdzie jesteśmy w stanie kompleksowo, zrealizować Twoje cele odnośnie sylwetki! Nie trać czasu na dojazdy do 4 różnych ośrodków!
PRZYJEDŹ DO NAS!
KOSMETOLOGIA
Naszą specjalnością są zaawansowane zabiegi modelujące sylwetkę, a także ekspresowe zabiegi na twarz, dzięki którym znacznie lepiej poczujesz się w swojej skórze! Indywidualne podejście do problemu pozwoli nam opracować dla Ciebie najskuteczniejszą terapię w najkrótszym możliwym czasie.
DIETETYKA
W naszym Centrum znajdziesz bogatą ofertę dostosowaną nawet do najbardziej wymagających. Indywidualne plany żywieniowe zapewnią prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz dobre samopoczucie. Twój cel oraz dobrana przez nas strategia zagwarantują wspólny sukces.
AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA
Rodzinna atmosfera, niebieskie oświetlenie + światła dyskotekowe to tylko namiastka rewolucji na śląskim rynku! Doliczmy zajęcia z trenerem personalnym, pasy MyZone monitorujące serce oraz trening oparty o filozofię HIIT. Przekonaj się sam! Zobacz co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!
SAUNA
Kameralna, nieduża sauna fińska, w której przeprowadzisz swobodnie aromaterapię oraz koloroterapię. Ta mała, 4 osobowa sauna pozwoli stworzyć intymną atmosferę, dzięki czemu będziesz czuł się swobodnie. Czy wiedziałeś, że sauna przyspiesza regenerację ciała po treningu oraz pomaga w wielu schorzeniach?

MASZ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ
Adres:
ul. Marcina Kasprzaka 44A
41-300 Dąbrowa Górnicza
Telefon: +48 793-136-600
Polityka prywatności
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.